Johannes Snellman oljemålning
2013-01-19
166368
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SNELLMAN, Johannes (1901-75): Åda, signerad J Snellman, olja på pannå, 32x48 cm