Birgit Forssell oljemålning

Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORSSELL, Birgit (född 1909): Båtar i hamn, signerad och daterad B Forssell 1941, olja på duk, 46x54 cm

166371

2013-01-19