Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, napoleonkrigare, signerad Folier, blandteknik, 9,5x13,5 cm
166392
2013-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här