Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERSLOW, Helene (1875-1944): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1912, 57x111 cm, uppfodrad
Höger kortsida med veck i duken
166402
2013-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här