Helene Herslow oljemålning

Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning
Helene Herslow oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERSLOW, Helene (1875-1944): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1912, 57x111 cm, uppfodrad

Höger kortsida med veck i duken

166402

2013-01-20