Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): "Trädformer 1", signerad Fare, a tergo daterad 1988, olja på duk, 157x134 cm

166442

2013-01-21