Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FARE, Leopold (1926-1996): "Trädformer 1", signerad Fare, a tergo daterad 1988, olja på duk, 157x134 cm
166442
2013-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här