Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med upphöjd sarg, 1900-talets början, björk och björkrot, skuret fotkryss, höjd 75, 78x57 cm

Smärre sprickor och slitage

166443

2013-01-21