CF Reuterswärd lackvarell

CF Reuterswärd lackvarell
CF Reuterswärd lackvarell
CF Reuterswärd lackvarell
CF Reuterswärd lackvarell
CF Reuterswärd lackvarell
CF Reuterswärd lackvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Yellow crescent enamel", signerad Reuterswärd, daterad a tergo -87, lackvarell på duk, 42x34 cm

166462

2013-01-20