R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Blidösund", signerad R. Ljunggren, 194/360, 1981, färglitografi, 35x52 cm, oramad

166463

2013-01-27