R Ljunggren litografier

R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Bäck, vårvinter" samt "Kvarnbäcken Ydre", signerade och 1 numrerad 9/150, 35x23 resp 35x25 cm, bladstorlek 47x34 cm vardera, oramade

1 med smutsfläck

166467

2013-01-27