R Ljunggren litografier
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Kvarnhjulet Kisa" samt "Marskväll", signerade och 1 numrerad 46/310 resp pt, färglitografier, 43,5x32 resp 41x32 cm, bladstorlek 55x43 resp 55x45 cm, oramade
166470
2013-01-27