Reinhold Ljunggren litografier

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920-), 2 st: "Konstnären som den romatiske klockaren på Rånö" - "Sjöbod Tofsö", signerade 271/275 resp 75/360, 21x14 - 14x10 cm

Zustandsbeschreibung

166477

2013-01-21