Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Båtar, Bergkvara", signerad och numrerad 294/310, 1980, färglitografi, 30x56 cm, oramad
Hanteringsveck i ena hörnet
166479
2013-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här