Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Skärgårdsvik" samt "Interiör med kakelugn", signerade och numrerade 266/310 resp 292/310, 1987 samt 1985, litografier 34x52 resp 52x35 cm, oramade
166480
2013-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här