R Ljunggren litografier

R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Skärgårdsvik" samt "Interiör med kakelugn", signerade och numrerade 266/310 resp 292/310, 1987 samt 1985, litografier 34x52 resp 52x35 cm, oramade

166480

2013-01-27