Chokladkoppar Ryssland

Chokladkoppar Ryssland
Chokladkoppar Ryssland
Chokladkoppar Ryssland
Chokladkoppar Ryssland
Chokladkoppar Ryssland
Chokladkoppar Ryssland

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHOKLADKOPPAR, 1 par, porslin, inpressat märke, Sergej Batenin, S:t Petersburg, omkring 1820/30-tal, förgylld dekor med monogram

Smärre tillverkningsdefekter

166497

2013-01-25