Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade
166507
2013-01-27