Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998)(2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

166507

2013-01-27