Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Dilger 1869 i trycket, bemålat tryck på plåt, ca 60x54 cm
Kuntoraportti
Märken, färgbortfall
166527
Päivämäärä:
2013-01-21