Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Dilger 1869 i trycket, bemålat tryck på plåt, ca 60x54 cm

Kuntoraportti

Märken, färgbortfall

166527

Päivämäärä:

2013-01-21