Shaker OS 1948
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPORTMEMORABILIA: SHAKER, nysilver, England, electric plated, höjd 19,5, vikt ca 525 g, med inskription "Tack! Sv. Fotbollsförb. OS London 1948", Svenska landslaget i fotboll vann OS-turneringen 1948
Kedja saknas, bucklor, slitage
166529
2013-01-21