Shaker OS 1948

Shaker OS 1948
Shaker OS 1948
Shaker OS 1948
Shaker OS 1948
Shaker OS 1948
Shaker OS 1948

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPORTMEMORABILIA: SHAKER, nysilver, England, electric plated, höjd 19,5, vikt ca 525 g, med inskription "Tack! Sv. Fotbollsförb. OS London 1948", Svenska landslaget i fotboll vann OS-turneringen 1948

Kedja saknas, bucklor, slitage

166529

2013-01-21