Per Wilhelm Cedergren olja

Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja
Per Wilhelm Cedergren olja

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Waxholms fästning, signerad P W Cedergren, otydligt daterad, olja på duk, 42x57 cm

Krackeleringar

166596

2013-01-23