Klubbat för:
11 000 SEK
13 000 SEK
CEDERGREN, Per Wilhelm (1820-1896): Waxholms fästning, signerad P W Cedergren, otydligt daterad, olja på duk, 42x57 cm
Krackeleringar
166596
2013-01-23