Ulf Särnegårdh oljemålning

Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning
Ulf Särnegårdh oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SÄRNEGÅRDH, Ulf (född 1939): "Komposition (parafras Haring)", signerad och daterad Särnegårdh 1994, olja på duk, 60x73 cm

166612

2013-01-22