Hans Ångsäter blandteknik
2013-01-25
166616
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ÅNGSÄTER, Hans (född 1935): (5) monogramsignerade HÅ, blandteknik på papp uppfäst på pannå, 35,5x23 resp 36x26 cm
En med skador