Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLSTOLAR, 1 par, "Plia", Giancarlo, Piretti, 1969 för Castelli, Italien, inköpta på Nordiska Galleriet, klarfärgad plexi och krom
Slitage och skador en sits spräckt
166622
2013-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här