Fällstolar Giancarlo Piretti

Fällstolar Giancarlo Piretti
Fällstolar Giancarlo Piretti
Fällstolar Giancarlo Piretti
Fällstolar Giancarlo Piretti
Fällstolar Giancarlo Piretti
Fällstolar Giancarlo Piretti

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLSTOLAR, 1 par, "Plia", Giancarlo, Piretti, 1969 för Castelli, Italien, inköpta på Nordiska Galleriet, klarfärgad plexi och krom

Slitage och skador en sits spräckt

166622

2013-01-22