Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SABEL, schweizisk/österrikisk, 16/1700-tal, klinga med blodränna, mässingsfäste med en yttre parerplåt och tumring, längd 93 cm
Lagning
166628
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här