Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (10) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
166632
2013-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner