Shingunto

Shingunto
Shingunto
Shingunto
Shingunto

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SHINGUNTO, Japan, för underofficer, 1930-tal, med besiktingsstämplar och Arisakastämpel, brunlackad balja, total längd 92 cm

166637

2013-01-24