Klubbat för:
750 SEK
1 200 SEK
ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varav 4 st ca 35x35 cm samt 2 st ca 40x40 cm
Smärre skador
166641
2013-01-23