R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Bryggan från Krokskär", signerad R. Ljunggren, 1974, XXVII / XLV, färglitografi, 22,5X32,5 cm

166642

2013-01-27