Gösta Liljedahl oljemålning
2013-01-22
166645
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): "Skördetid", signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, 75x94 cm
Hål i duk