Torulf Engström emaljer

Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (6) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, vardera ca 35x35 cm

Smärre skador, ramade

166646

2013-01-24