Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Storm" och "Högsommar", signerade G Liljedahl resp Gösta Liljedahl, olja på duk, 73x91,5 resp 85x94 cm
En med dukskada
166658
2013-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här