Gösta Liljedahl oljemålningar

Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Storm" och "Högsommar", signerade G Liljedahl resp Gösta Liljedahl, olja på duk, 73x91,5 resp 85x94 cm

En med dukskada

166658

2013-01-24