Gösta Liljedahl oljemålningar

Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar
Gösta Liljedahl oljemålningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Högsommar" samt flickporträtt, signerade Gösta Liljedahl, olja på duk, 55,5x68 resp 69x66 cm

En med krackeleringar, färgbortfall

166668

2013-01-25