Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): (2) "Högsommar" samt flickporträtt, signerade Gösta Liljedahl, olja på duk, 55,5x68 resp 69x66 cm
En med krackeleringar, färgbortfall
166668
2013-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här