Torulf Engström emaljer

Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer
Torulf Engström emaljer

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

ENGSTRÖM, Torulf (1909-1987): (11) Kompositioner, signerade och daterade Torulf G Engström -75, emalj, varierande storlekar

Skador

166672

2013-01-26