Johannes Ravn olja

Johannes Ravn olja
Johannes Ravn olja
Johannes Ravn olja
Johannes Ravn olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAVN, Johannes (1922-1991): Strandfåglar, signerad o daterad J. Ravn -74, olja på duk, 26x40 cm

166697

2013-01-22