Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOT, Henri (1821/22-1878): Vilande kor och får, 1 par, signerade, olja på duk, 32x45 cm
Fläckar
166722
2013-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här