Henri Lot oljemålningar

Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar
Henri Lot oljemålningar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOT, Henri (1821/22-1878): Vilande kor och får, 1 par, signerade, olja på duk, 32x45 cm

Fläckar

166722

2013-01-22