Louis Lassalle oljemålning
2013-01-22
166724
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LASSALLE, Louis (1810-1870): Herdepojke, hund och får, signerad, Louis Lassalle, olja på pannå, 40x31 cm