Henri Goetz färgetsningar

Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOETZ, Henri (1909-1989): (2 st) Komposition, signerade Goetz, 29/50 resp 16/50, färgetsningar, 21x27 resp 34,5x43 cm

Hanteringsveck och reva

166758

2013-01-22