Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOETZ, Henri (1909-1989): (2 st) Komposition, signerade Goetz, 29/50 resp 16/50, färgetsningar, 21x27 resp 34,5x43 cm
Hanteringsveck och reva
166758
2013-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här