Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VIKSKÄRM, 3-delad, rokokostil, dekor av präglat skinn, förgylld, höjd 140, bredd 125 cm
Delar saknas, skador, fläckar
166759
2013-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här