Vikskärm rokokostil

Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil
Vikskärm rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKSKÄRM, 3-delad, rokokostil, dekor av präglat skinn, förgylld, höjd 140, bredd 125 cm

Delar saknas, skador, fläckar

166759

2013-01-23