R Ljunggren litografi

R Ljunggren litografi
R Ljunggren litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006):"Vinterkväll Trosa", signerad och daterad R. Ljunggren -51, "provtryck enda", färglitografi, 33x27 cm

166769

2013-01-27