R Ljunggren litografier

R Ljunggren litografier
R Ljunggren litografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Verandan om vinter", "Gula rosor", signerade R Ljunggren, 5/360 samt 304/360, färglitografier, 1971 resp 1972, 21x16,5 resp 33,5x19

166773

2013-01-27