Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Verandan om vinter", "Gula rosor", signerade R Ljunggren, 5/360 samt 304/360, färglitografier, 1971 resp 1972, 21x16,5 resp 33,5x19
166773
2013-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här