Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): "Flicka på huk", signerad CL, etsning, 24,5x19 cm

166778

2013-01-22