Kinesiskt fat 1700-tal

Kinesiskt fat  1700-tal
Kinesiskt fat  1700-tal
Kinesiskt fat  1700-tal
Kinesiskt fat  1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 33,5 cm

Tillverkningsdefekter, brätteslagningar

166792

2013-01-23