Oljemålning vinterlandskap

Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vinterlandskap, signerad och daterad Bohlin 1913, olja på duk, 78x98 cm

krackelyr och färgbortfall

166810

2013-01-23