Sven-Olof Ehrén litografi
2013-01-23
166820
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Tenniskungen, Gustav V, signerad och daterad Sven Olof Ehren -81, litografi, bladstorlek 125,5x91 cm
Skador, fläckar, med dedikation