Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Tenniskungen, Gustav V, signerad och daterad Sven Olof Ehren -81, litografi, bladstorlek 125,5x91 cm

Skador, fläckar, med dedikation

166820

2013-01-23