Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Tenniskungen, Gustav V, signerad och daterad Sven Olof Ehren -81, litografi, bladstorlek 125,5x91 cm
Skador, fläckar, med dedikation
166820
2013-01-23