Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LIDQVIST, Arne (född 1919): "Rödhake", signerad A. Lidqvist, olja på duk, 33x41 cm
166833
2013-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här