Arne Lidqvist oljemålning

Arne Lidqvist oljemålning
Arne Lidqvist oljemålning
Arne Lidqvist oljemålning
Arne Lidqvist oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LIDQVIST, Arne (född 1919): "Rödhake", signerad A. Lidqvist, olja på duk, 33x41 cm

166833

2013-01-23