Max Ernst A nouveau Loplop

Max Ernst A nouveau Loplop
Max Ernst A nouveau Loplop

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERNST, Max (1891-1976): A Nouveau Loplop, etsning och akvatint tryckt i färger, 1975, signerad och numrerad Max Ernst 67/100, 47,5x31,5 cm, LITTERATUR: Pech 431

166855

2013-01-25