Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERNST, Max (1891-1976): A Nouveau Loplop, etsning och akvatint tryckt i färger, 1975, signerad och numrerad Max Ernst 67/100, 47,5x31,5 cm, LITTERATUR: Pech 431
166855
2013-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här