Dockhuvuden

Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden
Dockhuvuden

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DOCKHUVUDEN, 5 st, biskvi, omkring 1890-1910-tal, bl a Kling, märkta 373-0, 123 2/0, 166-0, 76-4/0 samt 41-2/0, höjd 6-8,5 cm

En sköld med smärre nagg, två st saknar peruk

166872

2013-02-07